Wij begeleiden u bij het verwerken van uw administratie of ontlasten u volledig hierbij. Wij maken gebruik van de digitale middelen die tegenwoordig beschikbaar zijn om dit zo efficiënt mogelijk te doen. Op basis van de administratie stellen wij de jaarrekening van uw onderneming samen. Opmerkingen en vragen die wij tijdens het verwerken van uw administratie tegenkomen, worden direct of indirect via de relatiebeheerder onder uw aandacht gebracht, zodat er geen onduidelijkheden ontstaan. Het belang van het tijdig verwerken van en het oplossen van problemen met de administratie wordt door ons onderkend en wij doen er alles aan om de administratie zo actueel mogelijk bij te houden.

Kim Roelofs-Kolkman

Assistent Accountant

roelofs@schoonebeekkieskamp.nl

Hilde Bennink

Assistent Accountant

bennink@schoonebeekkieskamp.nl

 

Christel Essink – Logtenberg

essink@schoonebeekkieskamp.nl

 

 

Margot Lampen

Assistent Accountant

lampen@schoonebeekkieskamp.nl

Thomas Engels

Assistent Accountant

engels@schoonebeekkieskamp.nl

Quinta de Goey - Westerhof

Assistent Accountant

goey@schoonebeekkieskamp.nl

Robin Vos

Assistent Accountant

vos@schoonebeekkieskamp.nl